Titles you rated
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.5
Japan's Number One Jerk SalarymanRated ★ 5.0- Tora ni TsubasaRated ★ 3.5
Shinjuku yasenbyouinRated ★ 4.0- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 4.0
BelieveRated ★ 4.0
Anti HeroRated ★ 4.0
Extremely Inappropriate!Rated ★ 4.0
When Spring ComesRated ★ 4.5
Boogie WoogieRated ★ 4.0
Uchi No Bengoshi Wa Te Ga KakaruRated ★ 3.5
ONE DAY ~Much Ado About Holy Night~Rated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.0
Legal Enforcement With DogsRated ★ 3.5
RanmanRated ★ 3.5
Hayabusa ShobodanRated ★ 4.0
VivantRated ★ 5.0- Kazama Kimichika: Kyojo ZeroRated ★ 4.0
Maiagare!Rated ★ 3.5
Atom's Last ShotRated ★ 3.5