Movies
Ratings
233- Highway StarRated ★ 1.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The Final SemesterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 2.5
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0