Series
Ratings
149
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Queen MantisRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.5
To My HarryRated ★ 1.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.5
MovingRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Tracer Season 1Rated ★ 2.5
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 0.5