Titles you rated
Patch AdamsRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 2.0
Die HardRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 5.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.0
Con AirRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 3.0