Movies
Ratings
113
The HostRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
That Thing You Do!Rated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0
JawsRated ★ 4.0
ScreamRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0