Titles you rated
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
All for LoveRated ★ 4.0
2 Days in New YorkRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
AparajitoRated ★ 4.0
Do You Remember Dolly Bell?Rated ★ 3.0
The State of ThingsRated ★ 5.0
Spy GameRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 4.0
No Man's LandRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0