Movies
Ratings
206
Get OutRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
House of HummingbirdRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 3.5