Movies
Ratings
118
Lorenzo's OilRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
- D-WarRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0