Titles you rated
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 3.5
Angel's EggRated ★ 4.5
All You Need Is KillRated ★ 2.5
Pompo: The CinéphileRated ★ 4.0
Virgin Punk: Clockwork GirlRated ★ 3.5
Zombie Land Saga: Yumeginga ParadiseRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Macross Delta the Movie: Absolute Live!!!!!!Rated ★ 4.0
Macross Δ the Movie: Passionate WalküreRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Macross Plus: Movie EditionRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam Cucuruz Doan's IslandRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0