Movies
Ratings
306
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Another ChildRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
BambiRated ★ 3.0
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5