Titles you rated
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 2.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.5- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 0.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0
BigRated ★ 1.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5