Titles you rated
Beau Is AfraidRated ★ 1.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Stormy NightRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 1.5
Sausage PartyRated ★ 3.0
RunRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5