Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 0.5
Alien: RomulusRated ★ 0.5
Madame WebRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
SonatineRated ★ 3.0
AutomataRated ★ 0.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Ben-Hur: A Tale of the ChristRated ★ 5.0
Love Unto WastesRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The CobblerRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5