Titles you rated
The World of LoveRated ★ 1.5
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 1.0
Robot DreamsRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 1.0
The Man from EarthRated ★ 1.0
Pacific RimRated ★ 1.5
DuneRated ★ 1.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
It's a Summer Film!Rated ★ 2.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
ExitRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 5.0