Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 4.0