Titles you rated
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Last NightRated ★ 4.5
MulanRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
AmourRated ★ 1.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0