Titles you rated
Cells at Work!Rated ★ 3.0
ALL OUT!!Rated ★ 3.0- Blow the Flute Jaguar!Rated ★ 3.0
- Sumomomo Momomo: The Strongest Bride on EarthRated ★ 3.0
- Heavy ObjectRated ★ 3.5
- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 3.5
- Student Council's DiscretionRated ★ 3.0
- 엘 드라이브Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 3.5
Ikki TousenRated ★ 3.0
MÄR: Märchen Awakens RomanceRated ★ 3.0
Amanchu!Rated ★ 3.0
Recently, My Sister is UnusualRated ★ 3.0
Twin Star ExorcistsRated ★ 3.0
Baby Steps Season 2Rated ★ 3.0
Heroic Legend of Arslan: Dust Storm DanceRated ★ 3.5
Long RidersRated ★ 2.5- 武装神姫Rated ★ 3.0
A Town Where You LiveRated ★ 3.0
Terra FormarsRated ★ 3.0