Movies
Ratings
143
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
BurntRated ★ 2.5
UnbreakableRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0
Lady in the WaterRated ★ 3.5
The VillageRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Approved for AdoptionRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
CliffhangerRated ★ 4.5
21 GramsRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
The Coast GuardRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5