Titles you rated
Friend, Our LegendRated ★ 3.5
90 Days, Time to LoveRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 3.0
Strongest Chil-wooRated ★ 2.0
LobbyistRated ★ 3.0
Star's LoverRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Secret DoorRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 4.0
Road No. 1Rated ★ 3.5- Star in My HeartRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0
A New LeafRated ★ 3.5
A Love To KillRated ★ 2.5
Glory JaneRated ★ 3.0