Titles you rated
The Last of Us Season 1Rated ★ 2.5
The Ship of TheseusRated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Galileo ZeroRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0
24Rated ★ 4.0- The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0