Series
Ratings
655
Spy ClassroomRated ★ 3.0
The Most Heretical Last Boss Queen: From Villainess to SaviorRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 2.0
Rokudo no OnnatachiRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 2.0
At a Distance, Spring is GreenRated ★ 3.5
The Secret Life of My SecretaryRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
My Clueless First FriendRated ★ 1.0
Wasteful Days of High School GirlsRated ★ 4.0
Lycoris RecoilRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
My Home HeroRated ★ 3.5
Dr. Stone Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Dr. Stone RyuusuiRated ★ 3.5- The Devil is a Part-Timer! Season 2 Part2Rated ★ 3.5
Opus.COLORsRated ★ 2.0