Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
SouthpawRated ★ 1.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
LifeRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 2.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 2.0
The Transporter RefueledRated ★ 2.0
Olympus Has FallenRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 2.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 2.0
LionRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0