Movies
Ratings
260
Take Care of My CatRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 2.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Kinds of KindnessRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 5.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0- The CheatRated ★ 4.0
- Very Very Strange LoveRated ★ 4.0
- Yellow GhostRated ★ 2.5
- A Man Who Takes Pictures of FlowersRated ★ 3.5