Titles you rated
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0