Movies
Ratings
969
SupermanRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
Flora and SonRated ★ 4.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Jungle CruiseRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 3.0
The AeronautsRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0