Titles you rated
AkiraRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet BondRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 0.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 0.5
ParasiteRated ★ 0.5