Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
iZombieRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Angels in AmericaRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0