Titles you rated
Secret: A Hidden ScoreRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- The First RideRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 2.0
Yes ManRated ★ 2.0
ContactRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
DragonHeartRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
StargateRated ★ 4.0
State of PlayRated ★ 4.0
Life of Hollywood KidRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0