Titles you rated
UnnaturalRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5