Movies
Ratings
51
FrozenRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
BraveRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0