Titles you rated
I, RobotRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0