Movies
Ratings
1220
The PostmanRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 2.5
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
26 YearsRated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 2.5
The Good LieRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0