Titles you rated
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 5.0
Shotgun MarriageRated ★ 4.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
The SimpsonsRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0