Movies
Ratings
368
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Copying BeethovenRated ★ 5.0
GodzillaRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 1.0
A MillionRated ★ 2.0