Titles you rated
FameRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 2.0
Peter PanRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 2.5
ShrekRated ★ 2.5
My PaparottiRated ★ 2.0
The IncrediblesRated ★ 2.5
Toy StoryRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0