Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
Moon KnightRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Headspace: Guide to MeditationRated ★ 5.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5- 슈퍼갤즈Rated ★ 2.5
- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0