Series
Ratings
20
AemaRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 1.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 1.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Dash & LilyRated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 3.0
Rain or ShineRated ★ 4.0
Too Bright For RomanceRated ★ 4.0
The RanchRated ★ 2.5
The RanchRated ★ 3.0
The RanchRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The RanchRated ★ 3.0