Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5