Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Dan Da DanRated ★ 2.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Life on Our PlanetRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0