Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
ReboundRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5