Titles you rated
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5