Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Smiling FriendsRated ★ 4.0
Smiling Friends Season 2Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0
Too Bright For RomanceRated ★ 3.0
Welcome to the N.H.K.Rated ★ 5.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 2.5
Delicious in DungeonRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 2.5- MonsterRated ★ 4.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5