Series
Ratings
211
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Wakako zake Season 4Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Jikuu Senshi SpielvanRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
Korean Hostel In SpainRated ★ 3.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 4.0