Movies
Ratings
1708- The First RideRated ★ 2.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.0
MantisRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.5
- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.0