Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Ms. MarvelRated ★ 1.5