Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 2.5
The DefectsRated ★ 1.5
Head Over HeelsRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
UncleRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- TarotRated ★ 1.5
Mr. PlanktonRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5