Movies
Ratings
205
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0