Titles you rated
WALL-ERated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
HuntRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5