Titles you rated
The Bucket ListRated ★ 4.5
Seven PoundsRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Under the Open SkyRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
The Iron GiantRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.5
Kamome DinerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.0