Movies
Ratings
53
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0
Lost In LoveRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0